سوزنک

اندیشه وانتخاب صحيح،درسیاست وجامعه وعلم

واقعا کار زشت خاتمی(دست دادن با دختران و زنان نامحرم) انقدر افتضاح بود که صدای ابطحی هم درآمد

هیپ هیپ هورا .....  مبارکه! خوب شد زن خاتمی اونجا نبود والا...

زنده باد خاتمی خون گرم
مستر خاتمی با دختران دست میدهد.ایشالا کار به جاهای باریکتر نکشد

 شهوت بارگی خاتمی، رسواکننده خط نفاق

 خوشحالم که مشت منافقانی که نقاب اصلاح طلبی زده بودند یکی یکی دارد باز می شود. من یک طلبه ام. از اینکه می بینم امثال خاتمی دارند بنیاد روحانیت شیعه را بر باد می دهند شدیدا نگرانم. بیشترین خدمت به دشمنان بشریت را همچو حقیرانی می کنند که در این لباس مقدس ضربه به آرمان های انسانی انبیای عظام می زنند.

خاتمی حیوان کثیفی است نه یک روحانی سید. لباس که نشان آدمیت نیست. او جانور شهوت رانی است که روز به روز بیشتر درونیات اعجاب آور خود را می نمایاند. در روایات داریم که برخی شهوت رانان در قیامت به شکل خوک یا خروس محشور می شوند. دیدن رذالت های امثال خاتمی در قیامت دیدنی است.  چشم درگی و هیزی خاتمی موقع دست دادن با دخترک موبلند ایتالیایی از ساده ترین نکاتی است که با دیدن عکس ها نمایان است. خاتمی باید در یک نظام عادلانه قضایی محاکمه و خلع لباس شود و همچنین و سایر شیاطین همراهش.

تکذیبیه دفتر خاتمی هم دوبار اصل خبر را تایید می کند. یادم نمی رود که خاتمی هموست که حدیث ولایت امیر حق را به دوستی تاویل کرد تا در دور دوم انتخابات فریبنده اش رای بیاورد و سپس مانند دخترکانی که آدامسشان را از دستشان گرفته ای جلو دوربین، نمایش تنفر برانگیز گریه را به راه انداخت؛ تا از مشتی فریب خورده بی تفکر رای جمع کند. همو بود که هشت سال  مافیای  ثروت و قدرت حسین مرعشی و محمد عطریان فر و بهزاد نبوی و افشاری و حجاریان و ابطحی و مشارکت و کارگزاران و نهضت آزادی و…. را بر سر مردمی که به او رای داده بودند- والبته مردم فهیمی که به او رای نداده بودند- مسلط کردند.

البته آنها که به او رای داده بودند حقشان بود و انها که رای نداده بودند اگر امر به معروف نکرده بودند حقشان بود والا سوختند و تحمل کردند و باید مواظب باشند که اینان باز هم دندانشان را برای صندلی های قدرت مجلس و ریاست جمهوری تیز کرده اند. همو بود که در دوران نکبت بار ریاستش بر جمهور ایرانیان، روزنامه های احزاب طرفدارش در رثای همجنس بازی نوشتند و به امام حسین (علیه السلام) و پیامبر مکرم اسلام (صلی الله علیه و اله و سلم) و سایر پیامبران و ائمه (علیهم السلام) توهین های فراوانی روا داشتند و  نوشتند و فریفتند و هر چه خواستند دزدیدند.

معروف است که طلبه نمایی چون خاتمی (علیه العنه) در زمانه آیت الله بروجردی (رحمه الله علیه) دزدی کرده بود. او را نزد ایشان بردند. آن پیر حکیم فرمودند که نگویید طلبه ای دزدی کرده، بگویید دزدی به این لباس درآمده است. آری؛ نه همین لباس است نشان آدمیت.

…و البته که کور خوانده اند؛ امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) حافظ این کیان مقدس است و انسان های بی حیایی چون خاتمی و  محمد علی ابطحی و … هم، آنچنان رسوا می شوند که عبرت تاریخ قرار بگیرند؛ و الان هم رسوای آسمان ها و فهیمان هستند. به راستی که یک کلمه از فریادهای شیرزن آگاهی چون فاطمه رجبی، علیه فساد های جنسی و مالی  این مدعیان بی خدا، از هزاران حلقوم نامردان روزگار اکنون،  مقدس تر است.

 

  پیامبر  مکرم اسلام  در حدیث مبارکی یهودیان امت خویش را توصیف کردند....

به نظر می رسد مترسکی که به نام محمد خاتمی معروف است در بی دینی و بی حیایی گوی سبقت را از سایر یاران شیطان ربوده است.... بهتر است از این به بعد او را میس شارون خاتمی یا میسیز تئودور خاتمی خطاب کنیم....چون از یک مرد که این کارها بر نمی آید... چندی پیش هم این شیطان بی حیا دختری را در ایران با دیپلماسی مالشی  جلو مشتی نامرد دیگر دوم خردادی نوازش کرد ....

حتی ابطحی هم بی شرمی خاتمی را باور نمی کند. از قول او ببینید:

مشکل بزرگ دست دادن با خانم ها و آقای خاتمی

 وقتی آقای خاتمی برای سفر رسمی به آلمان رفته بود، خانم مرکل که الان صدراعظم آلمان است، رهبر حزب اقلیت بود. جزء برنامه آقای خاتمی بود که با وی هم ملاقات کند. ما به وی خبر داده بودیم که آقای خاتمی به خانمها دست نمی دهند. خیلی ناراحت شد. طبیعی بود که این کار را توهین آشکار تلقی می کرد.  آمد و دست نداد و بعد هم مصاحبه ی مفصلی کرد که رئیس جمهور ایران با آن همه ادعای روشن فکری حتی حاضر نشد دست بدهد. در هامبورگ هم که امام مسجد بود، با اینکه امام قبلی به خانم ها دست می داد اما ایشان به دلیل همان تقیدات دینی این کار را نکرد. وقتی سر و صدای اخیر اینترنتی و کیهانی را دیدم، فکر می کردم اگر آقای خاتمی اهل دست دادن بود که آن روزهای سیاست دست می داد.  الان همه ی رهبران دینی برجسته ی سنی و بسیاری از روحانیون شیعی غیر ایرانی رسماً به خانمها دست می دهند. حتی اگر حرام باشد، استدلال می کنند چون طرف آن را اهانت تلقی میکند باعث وهن اسلام است. خیلی ها این استدلال را به آقای خاتمی گفته اند، خیلی ها هم انتظار دارند که آقای خاتمی پا به زمین بکوبد و بگوید طبق این عناوین ثانوی اشکال ندارد و خوب میکنم که دست میدهم. اما آقای خاتمی زیر بار نرفته . من هم البته در مراسم آن روز ایتالیا نبوده ام؛ و دیدم که دفترشان هم تکذیب کرده است؛ اما اگر هیچکدام از اینها هم نبود، می دانستم که آقای خاتمی به خانم ها دست نمی دهد. من نمیدانم آن فیلم مونتاژ بوده یا نه ولی میدانم مونتاژ فیلم و تنظیم آن به خصوص در این چند ماهه تا انتخابات می تواند خیلی نان و آب دار باشد. کسانی که مسئله ی دست دادن آقای خاتمی به یک خانم را در حد مشکل بزرگ کشور می خواهند تبدیل کنند، حالا با توضیح دفتر ایشان شاید به این فکر بیفتند که مملکت ما مشکلات بزرگتری از دست دادن یا ندادن آقای خاتمی و یا هر کس دیگری هم دارد. واقعا در این وضعیت بحرانی چه مسائلی مسئله ی اصلی کشور می شود؟ البته ناگفته نماند که یکی از مشهورترین حرفهای دیپلماتیک این است که خیلی از مقامات خارجی می پرسند آیا این جزء پروتکل شماست که وقتی تنها هستید دست می دهید و وقتی هیأت هستید، دست نمی دهید؟ راست و دروغش گردن آنهایی که میگویند.

منبع:http://webneveshteha.com/weblog/?id=2146308783  وبلاگ شخصی ابطحی که سابقه سالمی در سواحل لبنان ندارد!!؟؟ به شهادت آنها که او را در آن سواحل فاسد.....به صورت .... دیده بودند.

+ نوشته شده در  ۸۶/۰۳/۲۵ساعت 4  توسط خبرنگار  |